Cam  |  Tav Fırınları & Aksesuarları
 
 
Cam işinde, gaz yakıtı ile çalışan alev ve ısı kaynağı şalümo; renkli veya renksiz cam tüplerin, çubukların erimesi ve şekillendirilecek kıvama gelmesi için kullanılır. Erime noktasına gelen cam, üfleme metodu ile ya da çeşitli el aletleri kullanılarak şekillendirilir ve istenilen forma sokulur.
 
 
Boncuk Tav Fırınları
 
Boncuk Tavlama Fırınları kolay açılan ve kendi ağırlığı ile sabit durabilen pratik kapıları ile, boncuklarınızı kolaylıkla ve güvenle yerleştirmenize imkan verir. Tek yapmanız gereken yavaşça kapıyı yukarı doğru kaldırmak ve mandrellerinizi boncuklarınız için tasarlanmış delikli plaka üzerine yerleştirmektir.
 
 
Boncuk & Füzyon Birarada
 
Füzyon ve boncuk tavlama için tek bir fırın almak isteyenler için tasarlanmıştır. Kullanıcının seçimine bağlı olarak, iki hacimden biri istenen proses için kullanılabilir.
 
 
Şalümo
 
Boncuklarınızı sadece Propan gazı kullanarak çalıştırabileceğiniz şalümo ile şekillendirerek, bu uygulamanın yarattığı olağanüstü etkileri gözlemleme fırsatı bulacaksınız. Çalışmanız sırasında [O2] kaynağına ihtiyaç duymuyor olmanız, sizin için büyük bir rahatlık sağlayacak.
 
Standart ölçüler ve teknik özellikler için linkleri tıklayınız.